Maistas


Mus maitina kavinė „Grasalė“, kuriai esame dėkingi už pilnavertį, šviežią, šiltą maistą, pritaikytą vaikams pagal amžiaus grupe ir kasdien atsakingai gaminamą tikrų profesionalų. Maisto – veterinarijos tarnybos patvirtintas valgiaraštis papildomas sezono daržovėmis ir uogomis, jei reikia, individualiai pritaikomas alergiškiems vaikams. Atsisakoma riebių, saldžių patiekalų, taip pat ir dantų kariesą, nutukimą skatinančių ar nevertingų produktų. Ekologiškos daržovės, kokybiškas mėsa, košės, pilno grūdo duona – visa, ko reikia augančiam ir mąstančiam vaikui. Valgiaraštis nuolat atnaujinamas keičiantis metų laikams – vaikai mokosi pažinti įvairius skonius.

Dalyvaujame pieno ir vaisių vartojimo skatinimo programose – vaikams nuolat patiekiamas ekologiškas pienas, jogurtas, varškė, vaisiai ir natūralios sultys.

Didelę reikšmę teikiame ne tik pačiam maistui, bet ir valgymo kultūrai, estetikai. Ypač svarbu ne tik nusiplovus rankytes visiems kartu gražiai susėsti prie staliukų, bet ir paties maisto išvaizda, kvapas, patiekimas, netgi išdėstymas lėkštėje. Ar mažylis valgys viską, didele dalimi priklauso nuo to, kaip maistas jam pasiūlomas. Valgome neskubėdami ir mėgaujamės valgiu.