Pedagogės – patyrusios ir mylinčios


„Abadelės“ auklėtojos – mes vertiname ne tik jų diplomus, bet ir (gal net dar labiau) jų pašaukimą ir atsidavimą vaikams. Darbuotojos kruopščiai atrenkamos ne tik pagal pateiktus dokumentus ir sukauptą patirtį, bet ir atlikus įvairius testus, kurių metu įvertinamas jų empatijos jausmas ir kitos asmeninės savybės.

Sutikite – juk ne kiekvienas gali dirbti su vaikais!


Natalija

Šis darbas kiekvienai diena suteikia pozityvo ir džiugesio, o meilė vaikams skatina nesustoti tobulėti bei domėtis, tačiau stengiuosi būti ne tik kompetentinga auklėtoja, bet ir vaikų draugė . Todėl mes kartu lavinamaisiais žaidimais, ugdomosiomis veiklomis siekiame pažinti save, aplinkinius bei mus supantį pasaulį su visomis jo spalvomis ir netikėtumais.

Jūratė

Darbas su vaikais yra itin įdomus ir prasmingas. Tikiuosi,kad vaikai užaugs socialūs, motyvuoti, iniciatyvūs, nuoširdūs. Man svarbu, kad kiekviena diena darželyje teiktų pažinimo džiaugsmą, turtintų dvasinį pasaulį ir žadintų teigiamas emocijas. Todėl didelį dėmesį skiriu vaikų kalbos ugdymui, džiugiems atradimams ir spontaniškai kūrybai.

Juliana

Esu šiuolaikiška ir nuoširdi, energijos nestokojanti auklėtoja. Vaikai supa mane nuolat. Aš nebijau išsipurvinti, nebijau griūti su jais ant žolės ar žaisti smėlio dėžėje. Mano darbo metodas- ŽAIDIMAS. Per žaidimus vaikas gali išmokti visko! Daug nuotykių ir smagių atradimų laukia mūsų.
Leiskime vaikams būti vaikais, juk Jie taip greitai auga!

Ina        

Per savo darbo metus supratau, kad auklėtoja, kaip ir šeima, vaikui yra ugdymosi pavyzdys. Priimu kiekvieną vaiką kaip asmenybę, išgirstu jį, mokau tvarkos, atsakomybės, draugiškumo. Padedu tėvams geriau suprasti savo vaikų poreikius. Stengiuosi kiekvienam duoti kuo daugiau meilės, švelnumo ir pagarbos.
Formuojant mišraus amžiaus vaikų grupę, man ypatingai svarbu sudaryti kuo natūralesnes ugdymosi sąlygas – mokytis iš vyresnio, globoti jaunesnį, gerbti suaugusį.

Karolina

Darželyje gera ne tik vaikams, bet ir man. Esu auklėtoja ir laimingiausias žmogus, nes kasdien darau tai, apie ką svajojau nuo mažiausių dienų. Esu įsitikinusi, kad auklėtojos vaidmuo vaiko gyvenime yra labai svarbus, todėl esu atvira, nuoširdi, nebijanti iššūkių ir be galo mylinti vaikus. Kai pradėjau dirbti darželyje, žinojau, kad auklėtojos darbas yra sunkus, reikalauja  daug pastangų ir talento, bet tai visada buvo mano svajonė ir pašaukimas. Mano manymu, darželyje (o ypač lopšelyje) svarbiausia ne tai, kiek piešinių vaikas parneša namo, o tai, kaip optimizuojama jo fizinė, emocinė ir socialinė raida.

Ana

Mano darbo tikslas – siekti, kad vaikai jaustųsi saugūs ir myli darželyje. O jų ugdymą organizuoju atsižvelgdama į individualius sugebėjimus ir raidos etapus. Pati mėgstu laiką leisti gamtoje, kuri mane ir įkvepia darbui, todėl ir mažuosius draugus skatinu pasinerti į atradimo džiaugsmus lauke.

Inga

Vaikai – knyga, kurią kasdien skaitydama atrandi kažką naujo. Tai idėjų, minčių lobynas, kuris tave skatina tobulėti. Kiekvienas vaikas yra individualus, turintis savo poreikius bei norus. Kiekvienas vaikas nori būti mylimas, suprastas, padrąsintas. Būtent tai ir stengiuosi jiems suteikti.

Kristina


Kotryna


Milda


Jekaterina