Pedagogės – patyrusios ir mylinčios


„Abadelės“ auklėtojos – ikimokyklinio ugdymo pedagogės; mes vertiname ne tik jų diplomus, bet ir (gal net dar labiau) jų pašaukimą ir atsidavimą vaikams. Darbuotojos kruopščiai atrenkamos ne tik pagal pateiktus dokumentus ir sukauptą patirtį, bet ir atlikus įvairius testus įvertinamas jų empatijos jausmas ir kitos asmeninės savybės. Sutikite – juk ne kiekvienas gali dirbti su vaikais!

Natela

Gerbiu kiekvieną žmogų – tiek mažą, tiek suaugusį. Toleruoju žmonių unikalumą, savitą požiūrį į gyvenimą. Ugdydama vaikus, visada stengiuosi išsaugoti jų šeimos dvasią, atliepti tėvų lūkesčius ir mūsų valstybės švietimo nuostatas.

Per visą profesinį ir asmeninį gyvenimą nesu suabejojusi, kad vaikas yra gyvenimo džiaugsmas, tikslas ir prasmė.
Esu įsitikinusi, kad dirbti su vaikais galima tik gavus rimtą mokslinį pasirengimą, todėl turiu du aukštuosius universitetinius pedagoginius išsilavinimus.
Ilgametis sėkmingas darbas mokykloje, darželiuose, vaikų poilsio stovyklose – tai man gera galimybė sieti teorines žinias su praktika.

Dovilė

Manau, kad darželyje vaikui yra paklojami pagrindai tolimesniam jo gyvenimui. Būtent čia susiformuoja visam gyvenimui reikalingi įgūdžiai, įpročiai, vertybės.
Labai džiaugiuosi savo darbu – kiekviena diena čia kupina įspūdžių ir niekada nėra rutinos. Mūsų santykiai su vaikais šilti ir artimi, dirbdama su jais nuolat stengiuosi būti kūrybiška, kantri ir nuoširdi.

Ona

Pedagogo specialybę pasirinkau labai apgalvotai. Išbandžiusi įvairias pareigas vaikų ugdymo įstaigose supratau, kad ši profesija – mano pašaukimas. Manau, kad vaiko ugdymas turi būti visuminis, apimantis visas vaiko fizinės ir psichinės galias. Ugdau vaikus atsakingai, atsižvelgdama į kiekvieno vaiko individualumą.

Ina

Per savo darbo metus supratau, kad auklėtoja, kaip ir šeima, vaikui yra ugdymosi pavyzdys. Priimu kiekvieną vaiką kaip asmenybę, išgirstu jį, mokau tvarkos, atsakomybės, draugiškumo. Padedu tėvams geriau suprasti savo vaikų poreikius. Stengiuosi kiekvienam duoti kuo daugiau meilės, švelnumo ir pagarbos.

Formuojant mišraus amžiaus vaikų grupę, man ypatingai svarbu sudaryti kuo natūralesnes ugdymosi sąlygas – mokytis iš vyresnio, globoti jaunesnį, gerbti suaugusį.

Giedrė

Studijų metais supratau, kad mano didžiausias noras – dirbti su mažyliais. Ilgametė patirtis valstybiniame darželyje ir užauginti savo trys šaunūs vaikai tik palengvina užduotį – prižiūrėti ir lavinti mažuosius.
Daug dėmesio skiriu vaikų kūrybiškumo ugdymui. Darau tai atsakingai ir profesionaliai
– esu baigusi ir Dailės mokyklą.
Pareigingas ir nuoširdus darbas, šilti santykiai su vaikais ir jų tėvais suteikia mano gyvenimui prasmingumą ir pilnatvę.